איתן יפה, רישום פטנטים

רישום ועריכת פטנטים רק אצל מומחים

משרד בוטיק לרישום ועריכת  פטנטים שיוזיל לכם את העלויות בצורה דרמטית!

הוזלת עלויות משמעותית ללא פשרה על איכות

לקיחת אחריות מיידית על תיקי הפטנטים

עבודה מקצועית בדגש על יחס אישי והוגן

עורך פטנטים עם ניסיון בינלאומי

שירות אקספרס: הגשה מהירה מהיום להיום 

איתן יפה, רישום פטנטים

למידע ראשוני וליעוץ ללא תשלום, השאירו פרטים

קבלת
פטנט

ליווי תהליכי בחינה של בקשה לפטנט בטריטוריות השונות עד לאישור הבקשה כפטנט

בקשה
לפטנט

עריכה של בקשה לפטנט המתאימה להגשה בטריטוריות שבהם רוצים להגן על המצאה

חיפוש
פטנט

חיפוש שמטרתו לבחון האם המצאה כבר התפרסמה באופן פומבי בעבר

איתן יפה

אודות משרד עו"ד איתן יפה

איתן יפה העומד בראש המשרד הוא עורך פטנטים וכמו כן בוגר הטכניון בהנדסת מכונות ומינהל עסקים.
הניסיון הרב שצבר בתחום עריכת פטנטים כוללים הקמה וניהול של אגף פטנטים בחברה תעשייתית מובילה וליווי של ממציאים ויזמים רבים עד לשלב רישום וקבלה של פטנט המגן על המצאותיהם.
ניסיונו המקצועי כלל עבודה במשרד אירופי מוביל לעריכת פטנטים כישראלי הראשון העובר מסלול הסמכה אירופי תחת דרכון ישראלי. באירופה עסק בכתיבה של בקשות לפטנט, בניהול התנגדויות מול משרד הפטנטים האירופי ובעבודה מול לקוחות בינלאומיים להשגת הגנה על המצאותיהם במשרדי הפטנטים המובילים בעולם.
ניסיונו העשיר בעריכת פטנטים כלל מגוון תחומים כגון: מכשור רפואי, מערכות מכאניות ואופטיות, מערכות משולבות מחשב, ועוד

למה לבחור במשרדינו?

רישום פטנטים במגוון טכנולוגיות

חיפוש פטנטביליות להמצאות חדשות

חוות דעת לכשירות המצאה לפטנט

ניהול הגשות של פטנטים בעולם

הגשות פרוביז'נל לביצור דין קדימה

עריכת פטנטים במגוון טכנולוגיות

תקשיבו ללקוחות שלנו

עברתי לאיתן יפה ממשרד פטנטים גדול, בעיקר מגלל הנסיון שהיה לו בעבודה במשרד הפטנטים האירופאי והמלצות מלקוחות קודמים שלו. התוצאה הייתה עבודה איכותית יותר ופטנט עשיר יותר, שבנוי מטרמינולוגיה מגוונת ויצירתית שמאפשרת הגנה רחבה שמבוססת על רעיונות פשוטים. הבונוס הגדול היה שכיוון שאיתן עובד בצורה עצמאית ולא מתוך משרד ראוותני המחיר היה בהתאם והרווח היה כולו שלי:)
אורי משקל
איתן יפה – עורך הפטנטים שהצליח להוביל אותי בדרך בה לא תיארתי לעצמי שאחזיק מעמד. אני בונה בברזל, נוסע בשטח. אפילו תוכנות שרטוט ממוחשבות כבר עושות לי תחושה מוזרה. ואיתן יפה הצליח לגשר בין טיפוס כמוני למשרד הפטנטים האמריקאי, עד לפטנט הסופי שמייצג נאמנה גיאומטריה מורכבת שהיא אולי הרעיון המופשט והלא מילולי ביותר שניתן להעלות על הדעת. איתן, תודה שהאמנת בי ועוד יותר -שגרמת לי להאמין בך.
אייל אלוני
פנינו אל מר איתן יפה על מנת שיכתוב עבורנו בקשת פטנט למוצר רפואי שהיה מצוי בשלבי הפיתוח והייזום הראשוניים. איתן הצליח בפרק זמן קצר למצות את המהות הטכנולוגית והקלינית של המוצר והטיפול, ולבנות עבורם אסטרטגיה פטנטבילית וברת הגנה. העבודה עם איתן הייתה ממוקדת ויעילה באופן מובהק. מסיבות אלה נמשיך להיעזר בשירותיו גם בעתיד.
יורם גניש וגל דמר
חברתנו פועלת בתחום מערכות מיגון המבנים ופיתוח מוצרים ורישומם כפטנט הינו חלק מעיסוקנו. איתן כותב, מגיש ומייעץ לנו אודות תהליך הרישום ומבצע עבורנו בדיקות נחוצות בתהליך עד לרישום הפטנט. אני מוצא את איתן זמין בכל שלב ובכל שעה, מבין ומתחבר למוצר בשלב מוקדם בתהליך. נמשיך לעבוד עם איתן ואשמח להמליץ עליו גם לאחרים ולחבריי.
רן נאור

עדשה תוך עינית

רישום בקשה לפטנט לגבי אביזר רפואי המיועד להיות מושתל בגוף האדם. בקשה זו נערכה לגבי עדשות תוך עיניות (IOL) הניתנות להשתלה בתוך חלל העין 

קריפטוגרפיה ואבטחת מידע

דוגמא לרישום בקשה לפטנט לגבי אביזר המבוסס על טכנולוגיה של קריפטוגרפיה ואבטחת מידע. האביזר נועד לבצע חתימות דיגיטליות המאפשרות להוכיח אותנטיות של מסמכים.

סורק רפואי

רישום של בקשה לפטנט לסורק אופטי לתחום הרפואי המיועד לסריקה ושחזור בתלת מימד של שיניים חלל הפה.  

מסך מגע

רישום בקשה לפטנט ליזמים אשר פיתחו מסך מגע חדשני ומימשק משתמש אשר עושה שימוש במסך המגע. 

עוד המלצות של לקוחות

לקוחות נוספים מספרים...

התחלנו לעבוד עם איתן לפני כשלוש שנים. כמקובל בחברה המפתחת מוצרים שהינם בחזית הטכנולוגיה,  הבקשות לרישום פטנט עברו מספר סבבים של הגהה ושינוי וכמו כן נדרשנו יותר מפעם אחת לשנות את אסטרטגיית ההגנה על הקנין הרוחני. איתן התחבר לנושא ברמה הטכנית, ידע לנסח את הבקשות בצורה נכונה ומדוייקת והיה זמין תמיד לייעץ לנו בכל דבר ועניין. איתן, תודה שהאמנת בי ועוד יותר -שגרמת לי להאמין בך.
קובי גולדנברג
Co-founder of Manna Green Momentum LTD. and Manna Laminates LTD
עבדתי עם איתן בהגשה של פטנט מורכב בתחום של עדשות תוך עיניות (IOL) במהלך השנים האחרונות. איתן גילה מקצועיות גבוהה, היכרות מעמיקה בנושאים אסטרטגיים ועסקיים הקשורים בעולם הפטנטים, ובקיאות טכנולוגית. איתן איש נעים, אמין, בעל מוסר עבודה גבוה, ונסיון רב עם רקע מיקצועי מחברות בינלאומיות. ממליץ בחום!
גלעד ברזילאי
מהנדס ויזם
"הגעתי לאיתן עם רעיון לכלי טייס מורכב ולא שיגרתי שגם לטובי המומחים לקח זמן להבינו לעומק. איתן הבין את הרעיון לעומקו בזמן שיא ופעל נמרצות ובשיתוף פעולה מצוין ע"מ להגיש את הפטנט במהירות ובאיכות גבוהה. בדומה לפרויקטים נוספים שביצעתי עם איתן בעבר – גם הפעם העבודה עמו הייתה פשוט תענוג ובוודאי שאחזור אליו גם עם הפרויקטים הבאים."
גד פלג
מייסד ומנכ"ל, FlyWorks

ליעוץ ראשוני ללא תשלום, השאירו פרטים או התקשרו

ליעוץ ראשוני ללא תשלום, השאירו פרטים או התקשרו